English information

Användarinloggning

Nominerade 2017/2018

Till presidiet är följande personer nominerade: 

Namn Kontakt Nominerad av
Charlotta Tjärdahl charlotta.tjardahl@sfs.se

Caroline Sundberg - Styrelseledamot

Jacob Adamowicz jacob.adamowicz@gmail.com

Teknologkåren vid Lunds Tekniska Högskola

Håkan Bernhardsson hakber@gmail.com

Göta Studentkår

Andreas Wåhlén ko@stuff.liu.se

Studentkåren StuFF

Till styrelsen är följande personer nominerade: 

Namn

Kontakt 

Nominerad av

Ellinor Alvesson

alvessonellinor@gmail.com 

Sofia Nordling – Styrelseledamot / Göta Studentkår

Patrik Henriksson

cj_patrik@hotmail.se

Linnéstudenterna

Johannes Henriksson

johannes.henriksson@outlook.com

Umeå naturvetar- och teknologkår

Tom Edoff

tom.edoff@dalastudent.se

Amanda Söderberg – Styrelseledamot / Dalarnas studentkår

Ann-Catrin Wells

anncatrin.wells@gmail.com

Uppsala studentkår

Jacob Adamowicz

jacob.adamowicz@gmail.com

Teknologkåren vid Lunds universitet

Matilda Strömberg

matst583@student.liu.se

Consensus studentkår

Sarah Aldenstig

studentinflytande@sus.su.se

Stockholms universitets studentkårer

Daniel Kraft

Kraft.daniel@hotmail.com

Filippa de Laval - Styrelseledamot

Sofia Löfberg

sk@stuff.liu.se

StuFF

Markus Niemi

markus.niemi@live.com 

Studentkåren i Skövde

Carolina Kaspersson

vice@studentkaren.se

Studentkåren i Skövde

Josephine Allheim

josephine.allheim@gmail.com

Consensus studentkår

Bifogade filer

Personliga presentationer nominerade til...
personligapresentationer_nominerade_presidiet.pdf
Personliga presentationer av nominerade...
pb_sfs_styrelse.pdf

Kontaktperson

Elin Melander
Valberedningens ordförande
Skicka e-post